Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelittle-my blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ATLANTA DCP 241
54598 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 423, obserwuje: 123

I po tynkach :)

autor: little-my blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wczoraj tynkarze zakończyli prace i posprzątali walające sie po podłogach grudki zaprawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów: ściany są gładziutkie i od razu atmosfera w domku stała się bardziej swojska, bo nie widać już gołych bloczków. Wszystkie ściany (poza wykuszową, której z powodu rolet nie dało sie idealnie wyrównać) są ładnie wyrównane. W sumie poszło tylko pół palety tynku więcej niż przewidywaliśmy, więc nie musieliśmy dużo dopłacać. Panowie ocenili twardość Diamanta bardzo pozytywnie, stwierdzili, że będzie nam dobrze i długo służył, choć jego obróbka do najłatwiejszych nie należała.

Ten weekend zapowiada się deszczowo i nie-budowlano, dzięki czemu będziemy mogli zregenerować siły przed kolejnym etapem budowy. W przyszłym tygodniu zaczniemy elewację, więc domek już niedługo także z zewnątrz zacznie wyglądać inaczej. Poza tym, jak to zwykle po tynkach, wejdzie hydraulik i będzie prowadził instalację i kładł podłogówkę. Zwieńczeniem hydrauliki będą wylewki, ale do tego jest jeszcze trochę czasu.

A skoro o instalacjach, to wybraliśmy już bardziej "widowiskową" stronę elektryki, czyli pstryczki. Będą z nowej serii Hager Lumina 2. Osprzęt jest, jak twierdzi elektryk, dobrej jakości, a ponadto dostaliśmy na niego bardzo atrakcyjną wycenę na Allegro. Prezentuje się tak:

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

 

Pozdrawiam piątkowo i życzę, by mimo deszczu udało się i Wam znaleźć pozytywną stronę tej niepogody w postaci odpoczynkusmiley


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48459
Liczba wpisów:206200
Liczba komentarzy:871826
Liczba zdjęć:761663
Użytkownicy online:501