Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinelittle-my blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: ATLANTA DCP 241
54598 odwiedzin | wpisów: 47, komentarzy: 423, obserwuje: 123

Fachowcy godni polecenia

autor: little-my blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj podzielę się z Wami namiarami na fachowców, z których pracy byliśmy zadowoleni podczas budowy domu. Jeżeli jesteście z okolic Wrocławia, być może te informacje okażą się dla Was przydatne.

Stolarze spod Opola - robili nam schody, parapety, szafę zabudowaną pod schodami, blat kuchenny, szafkę "żaluzjową" i stojak na wino w kuchni. Ceny były bardzo rozsądne, a prace wykonane z dbałością o detale i w miłej atmosferze. Nr tel. podam na życzenie.

Na prośbę Czarusiowo zamieszczam zdjęcie, które posłużuło jako inspiracja do zrobienia stojaka na wino.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Firma http://www.oldstyl.com.pl zrobiła kawał dobrej roboty z szafą prowansalską w wiatrołapie. Udało im się na odległość zrobić zabudowę pod podane przeze mnie wymiary, i to w bardzo dobrej cenie.

Pompa ciepła i rekuperacja - polecam firmę Alternative z Lubina za fachowe podjeście do swojej pracy i dbałość o klienta. Tel. do pana Marka na życzenie.

Polecam pana Darka - elektryka oraz pana Mariusza  - hydraulika. Telefony na życzenie.

Polecam także firmę Drewtech, w której kupiliśmy drzwi (zdjęcia w jednym z poprzednich wpisów): http://drewtech.pl/ 

Jesteśmy także zadowoleni z wykonania odprowadzenia wody z rynien oraz instalacji szamba przez firmę Instalgrunt: http://www.instalgrunt.pl/

Dobrze sprawują się także okna na profilu Veka Alphaline zamówione w firmie http://www.okna-wlusek.pl oraz okna dachowe Okpol, które dostaliśmy w dobrej cenie w firmie http://www.omega-phu.pl/ 

Współpracę z obiema firmami oceniamy bardzo pozytywnie:)

Jesteśmy MEGA ZADOWOLENI z pana Wojtka, który wraz kolegą wykonał wszystkie prace wykończeniowe w naszym domku: płytki, gruntowanie, malowanie, zabudowa  kominka, płyty kartongips, ocieplenie poddasza, montaż lamp i biały montaż... Spokojnie mogę powiedzieć, że jest to najsolidniejszy fachowiec, jakiego spotkałam. Pan Wojtek dąży do tego, by efekty jego pracy dawały mu satysfakcję, dba o wszystko z taką starannością, że naprawdę byłam pod wrażeniem... Ponadto ceny są u niego niższe niż u wrocławskich fachowców. Pan Wojtek mieszka na Podkarpaciu, ale przyjechał do nas na dużą robotę - wykończenie całego domku.  W sierpniu będzie wykańczał bliźniaka naszych znajomych, też pod Wrocławiem. Nr tel. do niego również podam zainteresowanym.

Miłego wieczoru:)


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48459
Liczba wpisów:206200
Liczba komentarzy:871826
Liczba zdjęć:761663
Użytkownicy online:449